SILVERMYNT, Sverige. 1900-tal.

3460358. SILVERMYNT, Sverige. 1900-tal.

35 st, 1 kr 1875-1941.
81 st, 1 kr 1942-1968.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 st, 1 kr 1875-1941.
81 st, 1 kr 1942-1968.

Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 269