VAS, VALLERYSTHAL.

VAS, VALLERYSTHAL.
3421395. VAS, VALLERYSTHAL.

Art Nouveau, Överfångsglas med emaljmåleri, Frankrike, 1900-talets början, höjd 23 cm.

Hanteringsslitage.

Tema

Konstglas - Art Nouveau

Gör en kostnadsfri värdering!
3421395. VAS, VALLERYSTHAL.

Hanteringsslitage.

Tema

Konstglas - Art Nouveau

Antal besök: 312