BOKHYLLA, teak, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors. 1940/50-tal.

3414756. BOKHYLLA, teak, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors. 1940/50-tal.

Tvådelat övre del med hyllplan nedre del med Jalusidörr med bakomliggande hyllplan.

Längd 100, bredd 45, höjd ca 153 cm.

Bruksslitage, märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 356