FÅTÖLJ, "Genua", IKEA. 1960-tal.

3399676. FÅTÖLJ, "Genua", IKEA. 1960-tal.

Lös plymå i sits.

Sitthöjd 34, rygghöjd ca 96 cm.

Slitage, skador på textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös plymå i sits.

Slitage, skador på textil.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 216