INGEGERD SILOW. Rölakansmatta, signerad, 200 x 140 cm.

3396426. INGEGERD SILOW. Rölakansmatta, signerad, 200 x 140 cm.

Geometrisk mönster.

Fläckar, sedvanligt slitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometrisk mönster.

Fläckar, sedvanligt slitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 400