GUSTAF CEDERSTRÖM. Tillskriven. Skiss till sjukbädden. Olja på duk, osignerad. Utförd 1874.

3369294. GUSTAF CEDERSTRÖM. Tillskriven. Skiss till sjukbädden. Olja på duk, osignerad. Utförd 1874.

Intyg a tergo av Carola Cederström. 21 x 26 cm.

Utställningar
Gustaf Cederström Minnesutställning, Liljevalchs konsthall, Stockholm 9/1-10/2 1935, kat.nr 36.

Duk monterad på pannå.

Gustaf Cederström (1845–1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Utställningar

Duk monterad på pannå.

Gustaf Cederström (1845–1933)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 385