FRIMÄRKEN, parti automathäften, häften och rullar, Sverige. 1900-tal.

3323242. FRIMÄRKEN, parti automathäften, häften och rullar, Sverige. 1900-tal.

Låda med 100-tals postfriska automathäften, rulla, mm, dubletter, visst nominaltvärde..

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Placering
Hylla 1. A
Antal besök: 175