RADIOGRAMOFON, "Tango", Skantic Radio AB, Stockholm. 1960-tal.

330804. RADIOGRAMOFON, "Tango", Skantic Radio AB, Stockholm. 1960-tal.

Teak. Skivspelare samt transistorradio i träschatull. Högtalare på ovansida. Längd 74 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Saknar ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 023