PAUL HOFF. Skulpturer, 3 st, glas. Kosta, Reijmyre. Signerade.

324860. PAUL HOFF. Skulpturer, 3 st, glas. Kosta, Reijmyre. Signerade.

Häst, längd 13 cm.
Myskoxe, längd 11 cm.
Noshörning, längd 17 cm.

Bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Häst, längd 13 cm.
Myskoxe, längd 11 cm.
Noshörning, längd 17 cm.

Bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 1 253