NIELS GAMMELGAARD. Hylla "Guide", design för IKEA, designår 1984.

3178333. NIELS GAMMELGAARD. Hylla "Guide", design för IKEA, designår 1984.

Stomme av lackerat stål, fyra folierade hyllplan med kanter i färg.

Höjd ca 158, 32x170 cm.

Slitage, ett hyllplan med mindre skador.

Niels Gammelgaard (Född 1944)

Tema

IKEA jubileum

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 158, 32x170 cm.

Niels Gammelgaard (Född 1944)

Tema

IKEA jubileum

Antal besök: 2 630