JOAN MIRÓ. EFTER. OFFSETLITOGRAFI I 32 FÄRGER PÅ BÅGPAPPER.

3100810. JOAN MIRÓ. EFTER. OFFSETLITOGRAFI I 32 FÄRGER PÅ BÅGPAPPER.

Signerad på skylt och numrerad 23/150. SPDEM-tätning. Publicerad av Aviomar Italia.
57x78 cm Certifierad av Aviomar Italia.

Fläckar på papperet.

Nej, betalas av säljaren

Joan Miró (1893–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar på papperet.

Nej, betalas av säljaren

Joan Miró (1893–1983)

Antal besök: 765