BENGT LINDSTRÖM. "L’esprit du torrent", olja på duk, signerad.

296275. BENGT LINDSTRÖM. "L’esprit du torrent", olja på duk, signerad.

"L’esprit du torrent" - "Själen av berget strömmar", numrerad 2426. F8, 46x 38 cm.

Intyg från Committee Bengt Lindström, Paris medföljer.

Bruksslitage.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 4 718