GUSTAV RUDBERG. "Spansk tiggare", olja på duk, signerad Rudberg.

293888. GUSTAV RUDBERG. "Spansk tiggare", olja på duk, signerad Rudberg.

65 x 87 cm.

Mindre slitage.

Gustav Rudberg (1915–2001)

65 x 87 cm.

Mindre slitage.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 1 202