ARNE OLSSON. 2 st, litografier, signerade och numrerade 19/200. 72/150.

292478. ARNE OLSSON. 2 st, litografier, signerade och numrerade 19/200. 72/150.

Oramade blad. 29, 5 x 21 cm.

Arne Olsson (1918–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade blad. 29, 5 x 21 cm.

Arne Olsson (1918–2004)

Antal besök: 2 473