PHILIP VON SCHANTZ. Stilleben av lerkrus, litografi, signerad, numrerad 38/90 och daterad 87.

291668. PHILIP VON SCHANTZ. Stilleben av lerkrus, litografi, signerad, numrerad 38/90 och daterad 87.

57 x 76 cm.

Philip von Schantz (1928–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 76 cm.

Antal besök: 1 769