FISKERULLAR, 2 st, "ABU 444" och " ABU Cardinal 755", 1900-talets mitt.

287928. FISKERULLAR, 2 st, "ABU 444" och " ABU Cardinal 755", 1900-talets mitt.

Originalemballage och instruktionshäfte medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 056