ARTHUR PERCY. Apelsiner i glasskål, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

2864109. ARTHUR PERCY. Apelsiner i glasskål, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

Utställd hos Per Ekströmsällskapet.
59x44 cm,
Mått med ram 74x59 cm.

Arthur Percy (1886–1976)

Tema

Ölandskonst

Gör en kostnadsfri värdering!

59x44 cm,
Mått med ram 74x59 cm.

Arthur Percy (1886–1976)

Tema

Ölandskonst

Antal besök: 1 191