STRANDVÄSKA samt SCARFS, 3 delar, Lena A. Linderholm. 1900-talets andra hälft.

283186. STRANDVÄSKA samt SCARFS, 3 delar, Lena A. Linderholm. 1900-talets andra hälft.

Dekor i form av apelsiner samt citroner. Vattenavvisande material. Fodrad invändigt. Signerad i trycket.
1 st väska 45 x 45 cm, exkl. axelrem.
2 st scarfs á 120 x 35 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st scarfs á 120 x 35 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 906