TÅGSET, Fleischmann HO, "Start 300". 1900-tal.

2768628. TÅGSET, Fleischmann HO, "Start 300". 1900-tal.

Med vagnar, räls, lok samt transformator i originalkartong.

Längd på kartong 53 cm.

Bruksslitage, skador på kartong, mögellukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd på kartong 53 cm.

Antal besök: 844