CURT HILLFON. Fjäder, serigrafi, numrerad 94/140, signerad.

2666068. CURT HILLFON. Fjäder, serigrafi, numrerad 94/140, signerad.

30x21 cm.
Oramad.

Hanteringsspår, fläck.

Curt Hillfon (1943–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x21 cm.
Oramad.

Hanteringsspår, fläck.

Curt Hillfon (1943–2018)

Antal besök: 278