ARNE JACOBSEN. Karmstolar, 4 stycken, "Sjuan", bok med textilklädsel, Fritz Hansen, Danmark, 1996.

2647520. ARNE JACOBSEN. Karmstolar, 4 stycken, "Sjuan", bok med textilklädsel, Fritz Hansen, Danmark, 1996.

Sitthöjd 43, rygghöjd 76,5 cm.

Bruksslitage med fläckig klädsel samt smärre fanerskador på 1 armstöd.

Arne Jacobsen (1902–1971)

Arne Jacobsen (1902–1971)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
S1 - Showroom 1
Antal besök: 2 595

Andra intressanta föremål