Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
243813. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Bornholm, olja på duk, otydlig signatur och daterad -54.
« Tillbaka till föremålet