Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Bornholm, olja på duk, otydlig signatur och daterad -54.
243813. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Bornholm, olja på duk, otydlig signatur och daterad -54.
51x60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
51x60 cm.
Garpenhus Auktioner
716