BENGT LINDSTRÖM. Litografi, signerad samt dedikation "Gott nytt år".

241618. BENGT LINDSTRÖM. Litografi, signerad samt dedikation "Gott nytt år".

30 x 20 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 20 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 1 014