VICKE LINDSTRAND. Vas, glas, underfångs-teknik, Kosta.

2392558. VICKE LINDSTRAND. Vas, glas, underfångs-teknik, Kosta.

Grafiskt mönster i underfångs-teknik. Signerad. Höjd ca. 21 cm.

Smärre repor. Invändig smuts.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor. Invändig smuts.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Antal besök: 824