TAKLAMPA, mässing med glaskupor, 1970-tal.

2351124. TAKLAMPA, mässing med glaskupor, 1970-tal.

Höjd 71, diameter ca 57 cm.

Höjden inkluderar inte sladd/kabel.

Bruksslitage, ena armen något löst. Glaskuporna några märken. Ytsmuts samt fläckar på mässing.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71, diameter ca 57 cm.

Antal besök: 443