MATSERVIS, 36 delar, "Gröna Anna", Rörstrand, 1900-tal.

2342003. MATSERVIS, 36 delar, "Gröna Anna", Rörstrand, 1900-tal.

12 mattalrikar,
11 djupa tallrikar,
9 assietter,
1 kanna,
1 sås kanna,
3 uppläggningsfat.

Bruksslitage, vissa tallrikar är flisade.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 mattalrikar,
11 djupa tallrikar,
9 assietter,
1 kanna,
1 sås kanna,
3 uppläggningsfat.

Antal besök: 774