ERIK HÖGLUND. Ljuskrona, glas och smide, Boda, 1900-talets mitt.

233979. ERIK HÖGLUND. Ljuskrona, glas och smide, Boda, 1900-talets mitt.

6 ljuspunkter. Höjd ca 70 cm.

Bruksslitage, smuts.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljuspunkter. Höjd ca 70 cm.

Bruksslitage, smuts.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 1 260