Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
NICOLAI COSTER. Två damer, olja på duk, signerad.
2333727. NICOLAI COSTER. Två damer, olja på duk, signerad.
50 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 40 cm.
Stadsauktion Sundsvall
431