GLASSERVIS, "Uarda", Johansfors, 52 delar, 1900-tal.

2318321. GLASSERVIS, "Uarda", Johansfors, 52 delar, 1900-tal.

Etikettmärkta.
Höjd 8 till 14.5 cm

5 st ölglas,
12 snapsglas,
11 mindre glas,
12 likör glas,
12 cognac glas.

Bruksslitage.

Etikettmärkta.
Höjd 8 till 14.5 cm

5 st ölglas,
12 snapsglas,
11 mindre glas,
12 likör glas,
12 cognac glas.

Bruksslitage.

Antal besök: 354