MOLLY RUDEMAR. Motiv från Tjörn, akvarell, signerad.

2295718. MOLLY RUDEMAR. Motiv från Tjörn, akvarell, signerad.

Motivyta ca 24 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Motivyta ca 24 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Tavelfack D
Antal besök: 22

Andra intressanta föremål