Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
JARDINÄR, majolika, 1900-tal.
226512. JARDINÄR, majolika, 1900-tal.
Längd 43 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 43 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
454