SOLSÄNGAR, ett par, bambu, 2000-tal.

2254299. SOLSÄNGAR, ett par, bambu, 2000-tal.

Uppfällbar huvuddel, tygmadrasser, längd 200, bredd 75, höjd 30 cm vardera.

Bruksslitage, dyna med minde fläck, dynor solblekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 033