FÅTÖLJ, plast, "Vågö" Thomas Sandell för IKEA PS Kollektion, 2000-tal.

2253410. FÅTÖLJ, plast, "Vågö" Thomas Sandell för IKEA PS Kollektion, 2000-tal.

Rygghöjd 70, sitthöjd 37 cm.

Slitage, repor, märken.

Rygghöjd 70, sitthöjd 37 cm.

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 278