Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Glas
Bruksglas
COUPEGLAS, 6 st, möjligen Johansfors, 1900-tal.
2251381. COUPEGLAS, 6 st, möjligen Johansfors, 1900-tal.
Höjd 11,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11,5 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
380