COUPEGLAS, 6 st, möjligen Johansfors, 1900-tal.

2251381. COUPEGLAS, 6 st, möjligen Johansfors, 1900-tal.

Höjd 11,5 cm.

Bruksslitage.

Höjd 11,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 183