FIGURIN, kvinna med urna, patinerad gips.

2250630. FIGURIN, kvinna med urna, patinerad gips.

Höjd 26 cm.

Slitage, märken skador förekommer-.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Antal besök: 432