FIGURIN, kvinna med urna, patinerad gips.

2250630. FIGURIN, kvinna med urna, patinerad gips.

Höjd 26 cm.

Slitage, märken skador förekommer-.

Höjd 26 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 76