ALBERT HOFFSTEN. Adam och Eva, akvarell på papper, signerad.

2037843. ALBERT HOFFSTEN. Adam och Eva, akvarell på papper, signerad.

Bildmått 32 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bildmått 32 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 302