ALBERT HOFFSTEN. Interiör med modeller, olja på duk, signerad.

2037820. ALBERT HOFFSTEN. Interiör med modeller, olja på duk, signerad.

Bildmått 50 x 61 cm.

Bildmått 50 x 61 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Entrégolv
Antal besök: 1 533