OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sielmatjåkka, olja på duk, signerad och daterad 1941.

2037783. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sielmatjåkka, olja på duk, signerad och daterad 1941.

Ca 38 x 55 cm.

Mindre tryckmärken.

Ca 38 x 55 cm.

Mindre tryckmärken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 123