OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sielmatjåkka, olja på duk, signerad och daterad 1941.

2037783. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sielmatjåkka, olja på duk, signerad och daterad 1941.

Ca 38 x 55 cm.

Mindre tryckmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 38 x 55 cm.

Mindre tryckmärken.

Antal besök: 484