MARGOT ÖJEMARK. Väggrelief, keramik, signerad och daterad 1993.

2035274. MARGOT ÖJEMARK. Väggrelief, keramik, signerad och daterad 1993.

Höjd 36,5 cm.

Smärre.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36,5 cm.

Smärre.

Antal besök: 651