MARGOT ÖJEMARK. Väggrelief, keramik, signerad och daterad 1993.

2035274. MARGOT ÖJEMARK. Väggrelief, keramik, signerad och daterad 1993.

Höjd 36,5 cm.

Smärre.

Höjd 36,5 cm.

Smärre.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 160