Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Skulptur
MARGOT ÖJEMARK. Väggrelief, keramik, signerad och daterad 1993.
2035274. MARGOT ÖJEMARK. Väggrelief, keramik, signerad och daterad 1993.
Höjd 36,5 cm.
Smärre.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 36,5 cm.
Smärre.
Stadsauktion Sundsvall
651