FRANK LARSEN. Skulptur, Fågel, keramik och metall, signerad och daterad -98.

2035262. FRANK LARSEN. Skulptur, Fågel, keramik och metall, signerad och daterad -98.

Höjd 39,5 cm.

Smärre slitage.

Höjd 39,5 cm.

Smärre slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 441