Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Skulptur
FRANK LARSEN. Skulptur, Fågel, keramik och metall, signerad och daterad -98.
2035262. FRANK LARSEN. Skulptur, Fågel, keramik och metall, signerad och daterad -98.
Höjd 39,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 39,5 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 418