EINAR WENNBERG. Inför bilturen, litografi, signerad och numrerad 85/300, daterad -89.

2035235. EINAR WENNBERG. Inför bilturen, litografi, signerad och numrerad 85/300, daterad -89.

Bildmått 28.5 x 38 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Bildmått 28.5 x 38 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 161