EINAR WENNBERG. "I gruvan", olja på duk, signerad.

2034129. EINAR WENNBERG. "I gruvan", olja på duk, signerad.

Bildmått 71 x 51 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Bildmått 71 x 51 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 215