OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt, olja på pannå, signerad.

1972048. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt, olja på pannå, signerad.

Bildmått ca. 92x61 cm.

Bildmått ca. 92x61 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 340