BESTICK, metall och jakaranda, 36 delar, Singoalla, Nilsjohan. 1900-talets mitt.

195779. BESTICK, metall och jakaranda, 36 delar, Singoalla, Nilsjohan. 1900-talets mitt.

12 gafflar, längd 18 cm.
12 knivar, längd 20 cm.
12 matskedar, längd 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 gafflar, längd 18 cm.
12 knivar, längd 20 cm.
12 matskedar, längd 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 256