SMÖRKNIVAR samt SLEVAR, 4 delar, silver, "Kungsholm", GAB, 1970-tal.

1904700. SMÖRKNIVAR samt SLEVAR, 4 delar, silver, "Kungsholm", GAB, 1970-tal.

2 såsslevar, längd ca. 15,5-17 cm.
2 smörknivar, längd ca. 16,5 cm.
Bruttovikt ca. 202 gram.

Bruksslitage.

Bruttovikt ca. 202 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 196