VÄGGPLAKETTER, 2 st, snidat trä, 1800-tal.

1902878. VÄGGPLAKETTER, 2 st, snidat trä, 1800-tal.

Höjd 59 cm.

Slitage, torrsprickor förekommer samt avslag.

Höjd 59 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 110