EJNAR KOHLMANN. Skogstjärn, olja på duk, signerad.

1902731. EJNAR KOHLMANN. Skogstjärn, olja på duk, signerad.

Ca 40,5 x 51,5 cm.

Krackeleringar, fläck.

Ejnar Kohlmann (1888–1968)

Ca 40,5 x 51,5 cm.

Krackeleringar, fläck.

Ejnar Kohlmann (1888–1968)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 144