(778) COLLIER, Sterling silver, med cubic zirconia. 19/2000-tal.

1894278. (778) COLLIER, Sterling silver, med cubic zirconia. 19/2000-tal.

Märkt 925. Längd 39 cm. Bruttovikt 6 gram.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Rum 1 A
Antal besök: 8

Andra intressanta föremål