(770) RING, Sterling silver, med blå canvas, 1900-tal.

1894270. (770) RING, Sterling silver, med blå canvas, 1900-tal.

Storlek/innerdiameter 21,5, omkrets 67 mm. Bruttovikt 13,5 gram.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 87